Kudłaty Bros już długo czeka na dom. To super psiak !

Uratowany przez wolontariuszkę, przebywa już rok w hoteliku. A przecież powinien znaleźć swoje miejsce w rodzinie. Pomóżmy Brosowi.

Oto jego opis:

“BROS  koczował pod szpitalem, gdzie zimą, wiele tygodni czekał i czekał… bezskutecznie… Zabrany przez wolontariuszkę przeszedł szkolenie w ośrodku behawiorystycznym. Ma 2-3 lata, jest pięknym, zdrowym, silnym psem. Jest świetnym, czujnym stróżem, który swoim wyglądem i szczekaniem odstraszy od domu i ogrodu niechcianych gości. Lubi zabawy, choć z aportowaniem nie zawsze sobie radzi, woli znosić swoje zabawki w jedno miejsce. W relacjach z innymi psami zachowuje się poprawnie. Może mieszkać w domu. Nie niszczy i jest psem nadzwyczaj czystym. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Bros to świetny i wartościowy pies, który czeka na swoją szansę. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Tel. w sprawie adopcji – 501244160.” 

This post is available in: plpolski enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.