Runa

Imię: Runa
Numer: 6k/09
Płeć: kotka
Wiek: młody
Rasa: Kot Europejski
Przeznaczenie: do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.pl27 października 2009 r, Runa pojechała do wspaniałego domu w Zalesiu Górnym, ale przede wszystkim do wspaniałych Państwa, którzy ostatnio stracili ukochanego kotka, po długiej walce o jego życie. Kicia podbiła Ich serca. 28 października wieczorem otrzymałam telefon z informacją, że Kicia czuje się dobrze w nowym domu.Była już u lekarza, który ją zaszczepił, czego wcześniej nie zrobiliśmy z powodu jej przeziębienia. Jesteśmy szczęśliwi i życzymy całej Rodzince dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego!!!

Historia: W pewnej posesji we wsi pod Warszawą koty rozmnożyły się i gospodarze nie mogli sobie poradzić. Zwrócili się do Fundacji o pomoc. Większość kotów została wykastrowana i wydana do domów. Koteczka Runa to jedna z nich. Jest śliczna, wysterylizowana, odrobaczona i czeka na dom. Ma 10 miesięcy.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona kota - koniec //-----------------------------------------