Ksawery

Imię: Ksawery
Numer: 7k/2011
Płeć: kocur
Wiek: młody
Rasa: Kot Europejski
Przeznaczenie: do dzieci, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plKsawery (czarny z białą kreską na pyszczku) to kociak z Wołomina. Pani Daria zadzwoniła z prośbą o pomoc. Znalazła przy szosie małego kociaka wyglądającego jak ofiara wypadku komunikacyjnego. Przyjęliśmy go do lecznicy. Okazało się, że to nie był wypadek. Ktoś postrzelił kociaka z wiatrówki i śrut utkwił w okolicach kręgosłupa. Z tego powodu kociak nie miał czucia w tylnych łapkach oraz w wyniku uszkodzenia nerwu ma problem z wydalaniem moczu. Lekarze zakwalifikowali Xawerego do eutanazji, ale nam się żal zrobiło tego pełnego energii i woli życia zwierzaka. Przyjęliśmy go do domu tymczasowego. Musimy go dwa razy dziennie „wyciskać”, aby usunąć mocz z pęcherza. Ale Ksawery żyje i jest szczęśliwy.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona kota - koniec //-----------------------------------------