Kolejny psiak w potrzebie – Bako z Kałuszyna mdleje i błaga o pomoc.

Gdy ludziom źle się dzieje, to zwierzętom jeszcze gorzej. Bako jest tego przykładem. Oto treść zgłoszenia:

Szukamy domu dla tego cudownego 8 letniego psiaka, który z racji swoich ucieczek musiał zostać uwiązany. Piesek nawet do trzech razy dziennie ma drgawki i traci przytomność, ale badania wykluczyły padaczkę a wykazały drastyczny spadek glukozy. Pieskiem zajmuję się osoba która mieszka sama z czwórką dzieci i nie jest w stanie tak fizycznie jak i finansowo poradzić sobie z opieką nad psem dlatego chce oddać go komuś żeby nie musiał więcej stać na łańcuchu i komuś kto się nim dobrze zaopiekuje. Prosimy o pomoc w znalezieniu nowego domu dla tego psa! Tel: 501308824″

Fundacja już nie ma miejsca ani funduszy na przyjęcie do hoteliku kolejnego psa. Wydatki na hotele przekroczyły zaplanowany budżet. Potrzebny dom tymczasowy aby można było go w nim umieścić bliżej, leczyć i szukać domu. Leczenie i karmę sfinansujemy.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.