Kalekie, chore, stare, cd. – Romeo – 88/2016, ur. 05/2012 r.

On i jego 2 siostry (Julia i Misia/Mika) odebrane zostały w wyniku interwencji policji od kobiety chorej psychicznie i trafiły  do schroniska. Wolontariuszka widząc sytuację chorych i przerażonych psów zgłosiła je do Fundacji. Przyjęliśmy całą trójkę.

Przyjechał do kliniki wyłysiały, wycofany, w tragicznym stanie. Po leczeniu przeniósł się do hoteliku i jest w nim do dziś. Czuje się w nim jak w domu. Mieszka razem z siostrą Misią w drewnianym domku na terenie hoteliku. Wymaga troskliwej opieki, gdyż jest słabego zdrowia. Przeziębia się i przeszedł już zapalenie płuc. Dzięki lekom i staraniom opiekunki obecnie ma się bardzo dobrze. Zimą ubierany jest w ciepłe ubranka, aby zapobiec przeziębieniom.

To wyjątkowo miły pies, całkowicie socjalizowany. W przeciwieństwie do siostry Misi. Jest ulubieńcem opiekunów i wolontariuszy.

Jest już starszym panem. 11 lat to zaawansowany wiek dla dużego psa.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.