Kajtuś i Bączek w nowych domach mają się świetnie.

Wczoraj otrzymaliśmy wiadomości od naszych dwóch milusińskich. Kajtusia i Bączusia. Jest super. Jesteśmy przeszczęśliwi.
Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco nowych Opiekunów i psiaki.Pani Weronika i jej synek Kuba napisali: „Kajtuś ma się dobrze. Zrobił się wesoły, chętny do zabawy, ma apetyt i dobrze się zachowuje.”

Pan Jarek opowiadał mi o postępach Bączka, obecnie Okruszka. Piesek bawi się z kolegą, szaleją, wychodzi sam na dwór, pokonuje nawet wysoki schodek, a gdy Dziewczynki idą do Babci to zabierają go w koszyczku ze sobą. Wszyscy kochają malucha.

Niestety z Cziko, którego wczoraj odwieźliśmy do domu na Ursynowie nie jest dobrze. Spodziewamy się najgorszego… Chociaż spotkanie z kotami wypadło pomyślnie, a to był warunek pozostania pieska w domu, to pojawił się problem znaczenia pomieszczeń. Cziko nie załatwia się na spacerze, za to po przyjściu robi wszystko… Wiemy, że to minie, ale czy starczy cierpliwości…

Oto Bączek i Kajtuś w nowych domach:

 

2 1

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.