Gucia to prawdziwy wulkan energii i miłości

To młoda, wspaniała sunia. Piękny owczarek niemiecki na krótkich nogach. Znak szczególny – skrzywiona mordka z powodu starego złamania.

Sunia to chodzący wdzięk i wulkan miłości. Jest przesłodka i przytulaśna. Żadnych fochow, nastawiona cała sobą na człowieka.

Znaleziona przez wolontariuszkę, której uwagę przykuła złamana szczęka suni utrudniającą jedzenie. Nie miała szans przeżycia bez pomocy człowieka.

Przyjechała do kliniki , gdzie okazało się, że gdyby nie reakcja wolontariuszki to pewnie Gucia by nie przeżyła (miała babesziozę).

Ale na szczęście to wszystko ma już za sobą. Teraz oczekuje tylko na swojego człowieka – kogoś, kto ją pokocha i podaruje dom do końca życia.

Gucia jest spełniniem marzenia o wiecznym szczeniaku.
Każdy tak mówi “o jaki uroczy,cudowny szczeniak, szkoda, że tak szybko urośnie” Guci to nie grozi 🙂

Jest piękna, z wyjątkową urodą i jest wulkanem energii.

Adoptuj – zadzwoń – 503 069 502

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych 🙂 Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.