Dziękujemy Julii Z. i jej gościom za wspaniałe dary dla podopiecznych Fundacji.

Coraz więcej ludzi jest wrażliwych na los zwierząt, coraz więcej empatii i zrozumienia problemu w społeczeństwie.
Wrażliwość dzieci i młodzieży cieszy nas szczególnie – to oni mogą w przyszłości zmienić świat na lepsze dla Mniejszych Braci. Obecne pokolenie rządzących nie rozumie lub nie chce…Julia miała urodziny i zrezygnowała z prezentów dla siebie, poprosiła o dary dla bezdomnych zwierzaków – podopiecznych Fundacji Przytul Psa.

To wspaniały gest, za który gorąco dziękujemy.

Dziś  w Kolorowym Hoteliku radości nie było końca. Psiaki oszalały z radości, gdy dostały przysmaki i zabawki – szczególnie te piszczące, gumowe i sznurki do gryzienia. Zostały wygłaskane i wypieszczone – och, jak one to lubią. I tylko zdjęcia wyszły kiepskie. Ale cóż, to przez te ciemności.

Dziękujemy Julii i jej Rodzicom, dziękujemy jej gościom, którzy przynieśli wspaniałe podarunki: Agatce W., Agatce M., Mai B., Weronice R., Oliwierowi P., Mikołajowi M., Michałowi Z., Zuzi D., Zosi K., Wioletcie B., Adzie Cz., Asi W., Amelce D.,  Ani Z.

1

5

4 3 2

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.