Dwa psy z okolic Mińska Mazowieckiego potrzebują pomocy.

Codziennie otrzymujemy zgłoszenia o bezdomnych psach. Staramy się jak możemy służyć radą i pomocą.
Bardzo martwi nas sytuacja dwóch psów z Mińska. Gdyby się znaleźli sponsorzy moglibyśmy zająć się małym psiakiem, który marznie. Husky musi poczekać na swoją szansę. Przynajmniej zima mu nie straszna.Oto otrzymana wiadomość:

„Potrzebujemy pomocy dla dwóch psów, które to zostały wyrzucone z samochodów a teraz mieszkają na ulicy. Jeden to rasy husky, drugi to kundelek.

Problem zgłaszany był do Gminy ale bez odzewu.(szczerze to wolelibysmy uniknac hycla)…

Napisaliśmy też wiadomość do lokalnej fundacji: zwierzaki z mińska, ale Ci  odpisali, że z braku pieniędzy nie są w stanie przyjąć pod swoją opiekę kolejnych psów. Zamieściliśmy ogłoszenia na różnych portalach ale bez odzewu. Pobliskie schronisko w Celestynowie, nie przyjmuje zwierząt.

Pilnie poszukujemy jakiegoś schronienia dla nich. Kundelek jest przemarzniety i cały się trzęsie. Boję się, ze nie przetrzyma długo tak.

Bardzo prosimy o szybką odpowiedź i jakąkolwiek pomoc. Nawet zamieszczenie zdjęć tych psów na Państwa profilu będzie dla nas pomocne. Psy przebywają w okolichac mińska mazowieckiego.
Będziemy wdzięczni za odpowedź. Z poważaniem . Hanna P.”

 

3 2 1

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.