Dwa maleńkie pieski, Donek i Misio były w piątek na konsultacji okulistycznej.

Ponieważ badanie siatkówki oka wypadło korzystnie, Donkowi można uratować jedno oczko. Cieszymy się ogromnie. Zabieg planowany na 19 lutego.

Misio też ma jedno oczko do uratowania, pod warunkiem, że EKG serduszka wypadnie dobrze.

Operacja jednego oczka to koszt 2000 zł – bardzo prosimy o wsparcie.

Oba psiaczki przebywają w jednym hoteliku. Donek to mały wiercipięta, Misio spałby cały czas, jak na misia przystoi zimową porą, poza krótkimi spacerami, które bardzo lubi.

Oto co napisała Wolontariuszka z podróży do kliniki: „Jeżyk, maluśki słodziak i pieszczoch był dziś na konsultacji u dra Garncarza. Jedno oczko niestety na pewno stracone, soczewka całkowicie zmętniała, jednak drugie oczko być może ma szansę na widzenie. Trzeba wykonać badanie diagnostyczne tego oka. Jeżyk całą podróż i oczekiwanie w lecznicy spędził w absolutnej błogości na kolanach, budząc wielką sympatię i wzruszenie wszystkich wokół.”

Szukamy dla  piesków domów tymczasowych i stałych. Pomimo kalectwa radzą sobie dobrze.  Te małe serduszka potrzebują dużo miłości.

 

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.