Dwa kolejne psy w potrzebie. Pies z Mińska i pies z Tarczyna…

Powstaliśmy po to aby pomagać zwierzętom. To nasza misja i pasja.
Chcielibyśmy pomóc wszystkim.
Jednak możliwości pomocy zależą od funduszy. Te są ograniczone.
Codziennie otrzymujemy zgłoszenia o zwierzakach w potrzebie. Staramy się doradzić, pomóc, ale nie możemy przyjąć wszystkich – pomoc jest uzależniona od funduszy.

Jak spojrzeć w oczy tym zwierzakom.

Oto kolejne dwa zgłoszenia:

„Potrzebna jest pomoc dla kolejnego porzuconego psa w okolicach Mińsk Maz. Pies został został znaleziony w tej samej okolicy, co w grudniu, porzucona suczka Maska.
Leżał skulony pod wiejskim sklepem i nikt się nim nie przejmował. Pytaliśmy w sklepie i okolicznych domach, czy ktoś może zna tego psa….Niestety nikt go wcześniej nie widział w tej okolicy.
Okazało się, że pies nie może chodzić na tylnych łapach. Albo potrącił go samochód albo ktoś uderzył. Jest bardzo wychudzony. Sama skóra i kości, i na dodatek miał mnóstwo kleszczy.
Przez pierwsze 2-3 dni psina nie miała siły chodzić ale powoli zaczęła jeść i nawet udało jej się stać na czterech łapach.
Pies jest bardzo przyjazny człowiekowi.
Bardzo prosimy o jakiś dach nad głową dla tego psiaka. Zasługuje na dobry dom.
W miejscu gdzie chwilowo przebywa, może pozostać jeszcze jakieś kilka dni. Nie chcą go tam na dłużej 🙁 ”

„Chciałabym pomóc pewnemu psiakowi którego od jakiegoś czasu dokarmiam,niestety ja już nie mogę przygarnąć kolejnego psa.. psiak jest bardzo łagodny,nie boi się ani mnie ani mojego psa i wydaje mi się że jeszcze jest młody,tylko zabiedzony..
Jesteśmy z gminy Tarczyn to jest ok.30km od Warszawy,wysyłam zdjęcia,będę wdzięczna za odp,może wspólnymi siłami mu pomożemy..”

Jeśli ktoś ma pomysł jak pomóc, może zaoferować dom tymczasowy lub cokolwiek wymyśli chętnie podamy kontakt telefoniczny do osoby zgłaszającej.

5 4 3 2 1

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.