Cygan w domu tymczasowym czuje się świetnie i robi postępy. Już nawet jeździ komunikacją miejską. Dziękujemy tymczasowym Opiekunom!

Oto Relacja Pani Magdy – tymczasowej Opiekunki. Dziękujemy!: „Cygan zachowuje się bardzo dobrze. Nie mamy z nim żadnych problemów. Do klatki i windy wchodzi już normalnie i coraz mniej się boi. Uczymy go jezdzić komunikacją miejską i są już duże postępy. Wczoraj kupiliśmy mu kaganiec więc nawet miał okazję jechać metrem. Można powiedzieć że zrobił się z niego światowy pies 🙂 Cygan bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie jest agresywny do innych psów nawet jak na niego warczą albo szczekają. Byliśmy z nim u rodziców gdzie są 3 koty i z kotami tez nie było problemu, Cygan był nimi zainteresowany, ale nie przejawiał  żadnej agresji. W domu zachowuje się przyzwoicie. Nie zdarzyło mu się załatwić ani niczego zniszczyć. Chodzi za nami krok w krok i daje łeb do głaskania 🙂 nie jest nachalny, nie wchodzi na łóżko, nawet jak go zapraszamy. Woli chyba leżeć na ziemi. Przedwczoraj udało nam się go wykżpać, co nie bylo łatwe, ale jak już się oswoił z wanną i zobaczył że nie dzieje się mu żadna krzywda to dał się wymyć i opłukać 🙂 krótko mówiąc Cygan jest super i potrzebuje tylko trochę ciepła i miłości 🙂

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.