Cieszymy się cudowną wiosną, gdy świat budzi się do życia. Niestety ten świat nie jest dla wszystkich łaskawy.

W tym pięknym wiosennym czasie rodzą się szczeniaki, kociaki i ich mamy pragną doświadczać radości macierzyństwa, one pragną żyć.

Są brutalnie oddzielane do karmiących je matek, wyrzucane do lasu w torbach, kartonach, oddawane do schronisk na poniewierkę. Dramat trwa.

Oto  jedna z wiadomości jakie otrzymujemy:

Do shroniska trafiło wiele psów po osobie z chorobą psychiczną, której odebrano ich tyle ile zdołano. Między innymi przerażoną suczkę z 7 dzieci… W kojcu, wśród ujadanania, bez kontaktu z człowiekiem opiekuje się dzielnie małymi, bojąc się bardzo, ale przede wszystkim bojąc się o małe-którym stara sie dawac wszystko.

Maluszki, jednak rosna, bez zupełnego kontaktu z człowiekiem, widać, ze jeszcze szukają kontaktu, ale bardzo nieśmiale i z wahaniem. Proszę, a właściwie to błagam o pomoc dla nich.

Malutkie życia, niechciane od początku, mają tylko przerażoną mamusię i nikogo więcej, nigdy nie znaznały dotyku ludzkiej dłoni, całusów i okrzyku zachwytów.. Proszę o pomoc nim będzie za późno… Ola – 796096481″

Prosimy o domy tymczasowe dla tej biednej psiej rodzinki. Zabranie chociaż jednego to ogromna sprawa, a dla niego całe życie.

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.