Azor przyjechał do nas aż ze Wzgórz Dylewskich w lutym 2012 roku.

Już dwa lata! Taki fajny psiak i nikt go nie zaadoptował do tej pory. Niech kolorowy hotelik przyniesie mu szczęście.Kilka osób przyjeżdżało po niego, ale w końcu wybierali innego. A to za duży, a to za stary, a to inny piesek był bardziej przebojowy, a nieśmiały Azorek z boku czekał i czekał… I tak tkwił w swojej klateczce w hoteliku przez 2 długie lata. Chociaż pod dobrą opieką najpierw Izy, potem Kasi, ale przecież życie w klatce nie może trwać wiecznie. Dlatego powstała decyzja o przeprowadzce.
Azor ma ok. 5 lat. Jest psem bezproblemowym. Nie szczeka, nie brudzi, nie niszczy. Jest zrównoważonym, wiernym przyjacielem. Postanowiliśmy odmienić jego hotelowy los.
Przeniosłam go do kolorowego hoteliku, który ma bardzo dobre wyniki adopcyjne i komfortowe, domowe warunki. Azor będzie teraz mieszkał w apartamencie z księżycem, na kanapie, która jest dla niego czymś zupełnie nowym. Jako pierwszy z przybywających tu piesków, Azor nie znał kanapy i trzeba było go długo namawiać, by się na niej położył. Ale gdy się w końcu położył – zobaczcie jaki szczęśliwy !
Nie poznał w swoim życiu takich luksusów, ale już je ma. Będzie miał teraz dużo zdjęć, będziemy o nim często pisać, a w zrównoważonym stadzie, w otoczeniu super psiaków i pod opieką Ewy rozpocznie nowe, ciekawe życie, wśród wielu przyjaciół. Zrobimy wszystko aby był szczęśliwy i aby wreszcie znalazł prawdziwy Dom. Pomóżcie nam w tym.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.