Awaria strony – przepraszam i szukam pomocy.

Oto jaką opinię otrzymałam od Internautki:
„Pani Elu droga,
Cóż to za okropna nowa strona Fundacji, nic nie mogę na niej znaleźć, żadnych nowych wiadomości, galimatias niesamowity, wygląda jakby była dopiero „w budowie”, mam nadzieję, że nie zapłaciła Pani za nią jakchś niesamowitych pieniędzy?!”Przepraszam wszystkich. Ja też mam problem z tą stroną, chociaz na początku działała. Mogłam aktualizować wszystkie działy, od kilku dni mam dostęp tylko aktualności.

Ponadto, na moim komputerze, strona główna wyświetla się nieprawidłowo. Imię „Solo” przechodzi do drugiej linijki, a prawa kolumna rozszerza się na tło z łapkami.

Niestety wykonawca, chociaż otrzymał niemałe wynagrodzenie, uważa, ze jest ok, a to co sie dzieje wynika ze złej obsługi wordpresa i komputera. Nie chce pomóc.
Ostatnio nawet dodał zdjęcie i zrobił wpis, na który nie wyraziłam zgody – przecież strona ma właściciela, który decyduje o jej zawartości. Napisał na prawej kolumnie:
„Dodatkowy tekst – obsługa wordpressa nie jest trudna!”

Nie jestem specjalistą, a zwykłym uzytkownikiem. Szukam kogoś kto pomoże mi znaleźć przyczynę zaistniałej sytuacji i wyjść z impasu.
Chciałaby, aby ta strona znowu działała i abym mogła za jej pośrednictwem dalej działać na rzecz bezdomnych zwierząt.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.