A teraz o tym jak piekło może zmienić się w raj. Piekło stworzone przez człowieka, ale raj też przez człowieka.

Tak już jest na ziemi, że jedni czynią zło, a inni je naprawiają. Nie powinno być przepełnionych, koszmarnych schronisk, nie powinno być bezdomnych zwierząt. Gdy się któreś zgubi powinno trafiać do komfortowej, bezpiecznej poczekalni a czip pozwoli szybko odnaleźć właściciela.
To utopia, ale może w przyszłości…Przeczytajcie co Agnieszka napisała: „Patrząc na zdjęcia aż wierzyć się nie chce, że życie Felka (8 lat w schronisku) i Puszki (beżowa duża suczka 5 lat w schronisku) – ukochanej Felka z tej samej klatki w schronisku, wygląda teraz tak jak na zdjęciach – po prostu raj i to na ziemi. Wzdycham i myślę ilu jeszcze psom ze schronisk lub z ulicy uda się zapewnić takie warunki.

Niniejszym pełen szacunek dla Małgosi i Marka, bo to im wszystkie 4 psy (przygarnięte ze schroniska lub znajdy) zawdzięczają codzienne doświadczanie miłości, uczucia sytości i radosnej swobody.
Pani Małgosiu i Panie Marku, dziękujemy ! Brak słów aby wyrazić wdzięczność i szacunek dla Was. Wszystkiego najlepszego!

Jest tak wiele ludzi, którzy mogliby zmienić piekło w raj i uratować jakąś psią czy kocią duszyczkę. Dlaczego czekają?
Zróbcie to teraz. Natychmiast. One tak szybko odchodzą.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.