Wieści od Kabanosa z domu tymczasowego

Wieści z domu tymczasowego od Kabanosa:

„Jest to piesek bardzo energiczny ale jednocześnie gdy trzeba to spokojnie leży na swoim miejscu. Nad wyraz reaguje na samo ubieranie butów, uwielbia spacery, ale jak zrozumie że to nie jego czas wyjścia to wraca na swoje miejsce i czeka. Udało mi się nagrać jego zachowanie gdy nie ma nikogo, wtedy czeka przy drzwiach, ale niczego nie gryzie i nie szczeka.

Bardzo lubi jak się go głaszcze, sam przychodzi położyć głowę na kolanach żeby poświęcić mu trochę uwagi. Wymaga niewielkiego wkładu wychowawczego i bardzo dużo miłości. Nie wskakuje na meble, trzyma się swojego posłania. Jest miły dla obcych, nie ma problemu z innymi psami chociaż z obserwacji na spacerach, nie wydaje mi się żeby dogadał się na stałe z takim w domu.

Bardzo szybko przyzwyczaja się do osoby która o niego dba. Pierwszy dzień widać było, że tęskni za kimś, ale już następnego nie odstępował mnie na krok. (…) Nie chce jeść suchej karmy, ale przyzwyczajam go mieszając mu taką z puszki, oprócz tego nie jest wybredny. Dla kogoś kto to weźmie będzie naprawdę dużym podkładem radości, z wzajemnością.”

Dziękujemy Pani Julicie za opiekę nad Kabanosem w Domu Tymczasowym

Kontakt w sprawie adopcji – 503 069 502 lub fundacja@przytulpsa.pl

————

Nie możesz adoptować? Pomóż nam ratować inne bezdomne psiaki w potrzebie – przekaż 1% podatku.

KRS: 0000319418

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.