Wesprzyj zbiórkę na akcję sterylizacji w Gminie Prażmów

Zachęcamy do wsparcia organizowanej przez naszą Fundację Akcji Sterylizacji i Czipowania zwierząt z terenu Gminy Prażmów.

Akcja ma na celu zmniejszenie problemu bezdomności zwierząt na terenie Gminy Prażmów poprzez ograniczenie ich rozmnażania. Czipowanie (czyli elektroniczne oznakowanie zwierząt) ma na celu ułatwienie czworonogom powrotu do swoich właścicieli w przypadku zaginięcia.

Wierzymy, że sterylizacje i czipowanie są najskuteczniejszą formą walki z bezdomnością zwierząt domowych. Prosimy  o wsparcie wszystkich, którzy mają takie samo zdanie. W przyszłości chcemy objąć zasięgiem naszej akcji również inne wiejskie gminy.

Im więcej środków na ten  cel – tym więcej zabiegów będziemy mogli dofinansować. 

Osoby chcące wesprzeć naszą akcję zachęcamy do udziału w zbiórce funduszy na ten cel https://www.ratujemyzwierzaki.pl/akcja-sterylizacji-razmow . Można także wysłać SMS o treści S14425 na numer 72365. Koszt SMSa to 2,46 brutto (w tym VAT)

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.