Wafel pilnie, bardzo pilnie, szuka domu tymczasowego lub stałego. Grozi mu schronisko.

Został wyrzucony na wsi, był dokarmiany tylko przez turystów, przeganiany przez mieszkańców. Miał trafić do schroniska, ale znalazł się dom tymczasowy – niestety tylko do piątku 9 września, z powodu wyjazdu.

Wciąż grozi mu schronisko.

Oto opis z domu tymczasowego: ”

Wafel jest psem z wyglądu i charakteru w typie rasy Border Collie. Umie się zachować w domu, utrzymuje czystość, jest cichy i nie niszczy rzeczy. Na spacerze podąża za człowiekiem, a na zawołanie momentalnie przybiega. Kocha każdą osobę i jest oddany, szczególnie swojemu właścicielowi. Jest w stanie zrobić dla niego wszystko. Idealny dla ludzi o sredniej aktywnosci. Względem innych psów jest wybiórczy, lecz generalnie lubi mniejsze psy oraz suczki. Nigdy pierwszy nie wejdzie w konflikt, woli niebezpieczną sytuację bądź psa ominąć szerokim łukiem. Sierść ma łatwą w pielęgnacji. ”

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc