Sylwester, szczególny dzień w roku. Powinien być najpiękniejszy, najradośniejszy. Gdy to piszę słyszę wokół wystrzały…

Nie proszę o noc bez petard, to bezsensowna prośba, tylko nieliczni to zrozumieją. Przykre, że ludzie bawią się zadając cierpienie innym i, o zgrozo, to sprawia im przyjemność. To smutne.

Proszę Was o zabezpieczenie zwierząt przed stresem, ucieczkami, cierpieniem. Pomyślmy o zwierzakach nie tylko swoich, ale i sąsiadów, tych bezdomnych, tych , które ucierpią ten nocy i będą pędzić przed siebie wpadając pod samochody, gubiąc drogę do domu. Zwolnijmy. Pomóżmy im. Zgłośmy do straży miejskiej, organizacji, schroniska, przetrzymajmy, aż świat wróci do normalności.

Nie bądźmy obojętni.

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc