Psy adoptowane

Trzy szczeniaki: Otylia, Hindus i Burneika przyjechały do nas z Małopolski.

Maluchy poddane zostały podstawowym zabiegom weterynaryjnym i czekały na domy w siedzibie Fundacji. Szybciutko znalazły super domki w Warszawie. Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!!!

Czytaj więcej

Trzy szczeniaki z Podlasia – Dyzio, Charlie, Bubu mają już domki

Po wszystkich zabiegach weterynaryjnych, zdrowe, odrobaczone, zaczipowane, te cudeńka szybko znalazły domki. Wszystkiego najlepszego!!!

Czytaj więcej

Aramis – przyjaciel Portosa już znalazł nowy dom!

Znalezione przy ruchliwej drodze, gdyby zostały tam dłużej mogłoby się skończyć źle. Uratowali je wolontariusze, a my przyjęliśmy pod nasze skrzydła. Obecnie pieski są już po kastracji i znajdują się pod troskliwą opieką w hoteliku….

Czytaj więcej

Tusia i Pusia to dwie mikrosunie, które przyjechały do nas z Wielkopolski.

Ich Pani, blisko 90-cio letnia kobieta miała 27 psów, które się rozmnażały, żyły w okropnych warunkach, wychudzone, brudne, zarobaczone… Gdy na skutek interwencji mieszkańców gmina zadecydowała o zabraniu psów do schroniska poproszono nas o przyjęcie…

Czytaj więcej

Gordon – młody, śliczny, przemiły – ma cudowny dom. Wszystkiego najlepszego!

Zabrany ze schroniska, gdzie miał niewielką szansę na adopcję i dużo cierpienia z pobytu w tak smutnym miejscu. Mamy nadzieję, że szybko znajdziemy mu domek i pomożemy kolejnemu potrzebującemu. Popatrzcie w te oczy i pokochajcie….

Czytaj więcej

Borys, Finka, Kola i Mila przyjechały do nas z Łomży. Wszystkie mają już domy.

Te cudne maluchy znalazły juz domy.  Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego. Milka Mila Borys Finka Finka Kola

Czytaj więcej

Jaś i Małgosia mają już domy. Wszystkiego najlepszego !!!

Mają około 4 miesiące, są już po badaniach w klinice, czekają na domy stałe lub chociaż tymczasowe. Powinny jak najszybciej opuścić szpitalną klatkę. Małgosia Jaś

Czytaj więcej

Szczeniaki z Ciechanowca: Fiona, Foxy, Milka i Twix. Mają już domy..

Wyrzucono je przy ruchliwej szosie. Zabrała je wolontariuszka i zgłosiła do Fundaci. Otrzymały podstawowe zabiegi weterynaryjne i zamieszkały w domach tymczasowych. Mają niecałe 5 miesięcy, będą sporymi psiakami, są bardzo pojętne, nie załatwiają się w domu. T….

Czytaj więcej

Supeł i Mela – mają już domy ! Wszystkiego najlepszego dla nich i ich Rodzin. Dziękujemy.

Sunia urodziła kilka małych, ale część zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy wolontariuszka dotarła do rodzinki były już tylko dwa: Supełek i Mela. Dla suczki udało się znaleźć dom, a szczeniaki przyjechały pod opiekę Fundacji. Pięknie…

Czytaj więcej

Nasii podopieczni Bolek i Lolek mają już domy.

Pieski pochodzą ze wsi położonej w woj lubelskim. Urodziły się u ponad 80 kobiety. Sąsiadka proponowała kobiecie, że potopi szczenięta. Kobieta pomimo swojej trudnej sytuacji nie pozwoliła tego zrobić i opiekowała się nimi w jaki…

Czytaj więcej

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.