Psy adoptowane

Oliwka z Podlasia ma już dom w Zalesiu Górnym. Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Przyjechała do nas z Podlasia z dwiema koleżankami, które szybko znalazły domy. Ona dłużej czekała, ale warto było. Ma dobry domek niedaleko siedziby Fundacji.

Czytaj więcej

Kreska

Kreska to młodziutka, około 8 miesięczna sunia. Jest bardzo łagodna, przyjazna i bezkonfliktowa (może zamieszkać z innymi zwierzętami).

Czytaj więcej

Pinia – cztery kilogramy szczęścia.

Pinia znalazła już nowy dom i swoją rodzinę 🙂 Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy! Ma dopiero roczek, została porzucona, ale znalazła przystań w naszej fundacji. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, jest już po szczepieniach, czeka ją…

Czytaj więcej

Pepsi – cudowna owczarka ma już kochający domek. Wszystkiego dobrego!

Jest pełna życia, radosna i kochająca ludzi. Zapomniała o swojej bezdomności, a jako młody pies szybko pokocha nowych opiekunów. Oczywiście jest zaszczepiona, zaczipowana i przygotowana do adopcji. Przebywa w hoteliku pod Warszawą. Zapewniamy transport do…

Czytaj więcej

Coco z łańcucha ma już dom. Wszystkiego najlepszego !

Wolontariuszka Gosia uratowała ją od tragicznego losu. Sześciokilogramowa sunia przywiązana była do budy grubym łańcuchem. Coco już jest z nami, bezpieczna, radosna. Przed nią świetlana przyszłość. Tel. do tymczasowej opiekunki Izy – 516034615 tel. 503069502…

Czytaj więcej

Rudek to kolega Łatka – z bezdomności. Ma już domek w Pruszkowie. Życzymy wszystkiego dobrego! Dziękujemy Pani Wandzie za pokochanie Rudusia.

Przebywał w hoteliku pod Warszawą, a potem w domu tymczasowym na Bielanach. Nie sprawiał problemów. Dziękujemy Pani Krysi i jej Córkom za wspaniałą opiekę i przygotowanie do adopcji. To sama słodycz. Popatrzcie na tę słodką mordkę….

Czytaj więcej

Borys obecnie ma prawie 9 miesięcy. Ten przystojny młodzian szybko znalazł dom. Życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego!

Borysek przebywa w hoteliku. Ma swoje tymczasowe miejsce na ziemi. Dajemy mu wszystko co możemy, ale on potrzebuje domu. Przed nim długie życie. Jest piękny,  młody i mądry. Można go wszystkiego nauczyć. Potrzebuje rozsądnej miłości i edukacji.

Czytaj więcej

Sześciotygodniowe szczeniaki Dama, Tokaj, Rodo mają już domki. Wszystkiego najlepszego!

Dwaj chłopcy i jedna dziewczynka. Gdy dorosną będą niedużymi pieskami. Zabraliśmy je ze schroniska aby uratować przed marnym losem. Były już w klinice na badaniach, odrobaczeniu i odpchleniu. Są zdrowe, przed nimi pierwsze szczepienie, potem…

Czytaj więcej

Tosia, nieduża sunia, ma już dom na Podlasiu.

Zabraliśmy ją ze schroniska, gdzie była kilka miesięcy. Jej delikatna psychika powodowała, że to był dla niej koszmar. Przyszła do nas wycofana i niesamowicie przerażona. Obecnie ładnie chodzi na smyczy, lubi inne pieski, jest przyjazna….

Czytaj więcej

Korek ma już wspaniały dom w Sopocie – biega po plaży z szybkością światła. Życzymy wszystkiego najlepszego dla niego i wspaniałych Opiekunów.

Jest niedużym pieskiem, ok. 11 kg. Śliczny kundelek został zbadany przez lekarza, zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, będzie wykastrowany i zaszczepiony. Grzecznie chodzi na smyczy, jest nauczony czystości, o umiarkowanym temperamencie. Nie boi się ludzi, przyjazny do…

Czytaj więcej

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.