Psy adoptowane

Lexi i Kuga to dwaj bracia – trzymiesięczne szczeniaki pojechały już do wspaniałych domków. Wszystkiego dobrego ! Dziękujemy !

Są odrobaczone, zaszczepione i zdrowe.

Czytaj więcej

Zwornik/Salem – malutki piesek ma już dom ! Pozdrawiamy i wszystkiego dobrego !

Waży niespełna 6 kg, jest czyściutki, posłuszny, nieco nieśmiały na początku. Przebywa w kameralnym hoteliku, w mieszkaniu. To typowy, kanapowy psiak, bardzo przyjazny i śliczny. Jest gotowy do adopcji.

Czytaj więcej

Karmel – owczarek niemiecki znalazł dom. Wszystkiego najlepszego!

Ten wspaniały pies znalazł wspaniały dom. Dziękujemy nowym Opiekunom oraz tym wszystkim, którzy mu pomagali. W szczególności Pani Klaudii, która podarowała mu dom tymczasowy i jej sąsiadce, która uczestniczyła w procesie ratowania Karmela. Błąkał się…

Czytaj więcej

Afro, Kokos, Rubik, Pucek – cudne szczeniaczki mają już domy.

Pucek zamieszkał w Wolicy, Afro i Rubik razem w Parcelach, a Kokos jedzie do Wrocławia. Serdecznie dziękujemy nowym Opiekunom. Życzymy wszystkiego najlepszego! Przyjęliśmy je wczoraj z interwencji Animal Rescue. Były w tragicznych warunkach, w nieodpowiedzialnej…

Czytaj więcej

Dona – dropiata piękność ma już dom. Dziękujemy nowym Opiekunom i życzymy wszystkiego najlepszego!

21 października 2017 r. nastąpił ten wspaniały dzień. Dona pojechała do domu w Katowicach. Mamy już informacje, ze zarówno podróż jak i aklimatyzacja przebiegły bez problemów. Pozdrawiamy szczęśliwą Rodzinkę. To sunia niezwykłej urody – kolorowa…

Czytaj więcej

Trzy szczeniaki z Podlasia. Zostały wyrzucone w reklamówce jak śmieci, ale mają już nowe, szczęśliwe domy. Wszystkiego najlepszego!

Przyjechały do nas i otrzymały opiekę weterynaryjną, potem zamieszkały w domu tymczasowym. Są młodziutkie, mają zaledwie 9 tygodni. To trzej chłopcy. Będą średnimi lub nawet większymi psami. Na razie brykają i aklimatyzują się w nowym…

Czytaj więcej

Mora – cudna, dziesięciomiesięczna sunia, uratowana przed schroniskiem ma już domek. Zamieszkała w Olsztynie. Życzymy wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki. Dziękujemy.

Jest młodziutka, przyjazna, wysterylizowana, gotowa do adopcji. Zgodzi się z kotem i psem. Jest energetyczna i potrzebuje dużo ruchu. To trzeba mieć na uwadze adoptując ją. Poza tym śliczna i słodka.

Czytaj więcej

Perełka – prześliczna sunia rasy pekińczyk. Pomimo starszego wieku znalazła kochającą Panią. Zamieszkała w Warszawie. Gorąco dziękujemy i przesyłamy najlepsze życzenia.

Jest malutka i bezbronna. Przybyła do nas bardzo chora. Musiała długo pozostać w lecznicy, ale w końcu udało się uratować oczko. Została wysterylizowana i zaszczepiona. Ma około 10 lat. Szuka czułego, wyrozumiałego domu u osób,…

Czytaj więcej

Uśmiechnięty Cygan już może uśmiechać się jeszcze częściej. Ma dom. Pozdrawiamy, dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Cygan trafił do schroniska po wypadku. Właściciel schroniska poprosił nas o przejęcie go z uwagi na to, że pies bardzo źle znosił schroniskowe kraty.Tak się stało. Cygan jest już w hoteliku. To piękny psiak. Już…

Czytaj więcej

Dostojny Metys pojechał do domku do Hajnówki. Ma koleżankę i wspaniałych właścicieli. Dziękujemy. Życzymy wszystkiego najlepszego.

Błąkał się przy szosie krakowskiej. Podobno szedł od Warszawy. Został zauważony przez wolontariuszkę, która przez kilka godzin szła za nim aż wreszcie udało się mu zapiąć smycz. Obecnie przebywa w hoteliku. Jest piękny i dostojny….

Czytaj więcej

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha