Rumba – staruszka z nowotworem prosi o wsparcie

Znaleziona została w mroźną noc, gdy samotnie szła się wzdłuż ruchliwej szosy. Była wychudzona, zmarznięta i słaba. Gdy zobaczyła zatrzymujący się samochód ufnie podeszła do niego i od razu skorzystała z zaproszenia do wejścia. Pojechała prosto do kliniki. Tu ją zdiagnozowano i odkryto liczne guzy. Ogromne w brzuchu oraz na wiszących sutkach, które wskazywały, że rodziła wiele razy.

Lekarze zdecydowali się na operację, ale brali pod uwagę możliwość niewybudzania z narkozy, gdyby po otworzeniu okazał się dramat w środku. Ale udało się. Wycięto guzy, wysterylizowano sunię oraz wykonano oraz mastektomię.

Po wybudzeniu Rumba szybko stanęła na nogi. Z wielką uległością poddawała się wszelkim zabiegom i badaniom. Mądry pies rozumiał, że ludzie chcą mu pomóc.

Teraz Rumba czeka na kochający dom, ale taki, który da jej bezpieczeństwo, troskę o zdrowie i kondycję oraz miłość taką, jaką ona żywi do ludzi, pomimo, że to przecież ludzie byli przyczyną jej cierpienia i nieszczęść.


 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha