Rudek, Czaruś, Bączek, Franio – to jeden piesek o wielu imionach. Dziękujemy wszystkim, którzy mu pomogli i pomagają. Szukamy wspaniałego domu dla wspaniałego pieska.

Wyrzucono go w Bąkówce. Błąkał się w zimowe miesiące po osiedlu, przepędzany, niechciany, odtrącany. Tylko Pani Monika chciała mu pomóc. Ze względów zdrowotnych nie mogła i poprosiła nas o pomoc. Nie było miejsca w hotelikach, ale Pani Joanna z Warszawy podarowała Rudkowi dom tymczasowy do 22.04.. Dziękujemy Jej bardzo serdecznie.  To zmieniło los Rudka.

Niestety, chociaż myśleliśmy, że szybko znajdziemy mu domek to się nie udało. Piesek sprawiał kłopoty. Chociaż w mieszkaniu zachowywał się idealnie to spacery były nie lada wyzwaniem. Szczekał na psy, wyrywał się i sprawiał wrażenie agresywnego. Zatrudniliśmy behawiorystę, jednak pomimo dużej pracy tymczasowych opiekunów przełom nie nastąpił. Dom tymczasowy skończył się 22 kwietnia i zabrałam Rudka do hoteliku. W kagańcu… To miał być dramat, ale stało się inaczej.

Wreszcie poznaliśmy jaki jest Rudek. Zmienił miejsce, imię, zachowanie.

To absolutnie nie jest agresywny piesek. Wcześniejsze doświadczenia sprawiły, że był niepewny i nerwowy. Gdy znalazł się przy pewnej siebie, zdecydowanej Opiekunce, poznaliśmy jego prawdziwą naturę.

Bawi się z psami, jest radosny, posłuszny, nie szczeka i z całą pewnością możemy powiedzieć, że za kilka dni będzie gotowy do adopcji. Może zamieszkać z innymi psami. Musi mieć kochających, odpowiedzialnych, zrównoważonych właścicieli, przy których będzie czuł się bezpiecznie i nie będzie musiał się niczego bać.

Oto zdjęcia Frania z powitania w hoteliku. Zrównoważone stado i tymczasowa Opiekunka w hoteliku przyjęli  go serdecznie – na co zasłużył w pełni. To cudowny, szczeniakowaty, bezbronny, przecudny psiak.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc