Rita – ruda suczka i jej czwórka dzieci czują się dobrze. Dziękujemy gorąco Izie, że przyjęła je pod hotelową opiekę.

Maluchy rosną, mama ma się świetnie, ale to nie koniec historii. Ta wyjątkowa sunia zgodziła się zaopiekować i wykarmić porzucone dzieci z Mazur. To wzruszające i piękne.

Wczoraj przyjechały do nas dwie mikrowiny. Zostały nakarmione z butelki po długiej drodze, a po zbadaniu przez lekarzy przewiozłam je do hoteliku. Gdy przystawiliśmy maluszki do suni, natychmiast zaczęły ssać, a ona delikatnie lizała brzuszki. Nawet odgoniła swojego malucha, gdy ten był zbyt natarczywy. To cudowna historia.

Smutne jest to, że większość kociaków i szczeniaków, które teraz się rodzą nie powinna się urodzić. Ale gdy już poczują smak życia, trudno im go odmówić.

Ponieważ czwórka szczeniąt przeistoczyła się w szóstkę, a maluchy z Mazur są bardzo maleńkie, zaś te wcześniejsze już duże, poszukujemy pilnie domów tymczasowych i stałych dla kudłatych grubasów.

Prosimy też o wsparcie opieki hotelowej i weterynaryjnej.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc