Wafel w typie Border Collie pilnie potrzebuje domu stałego lub tymczasowego.

Imię: Wafel w typie Border Collie pilnie potrzebuje domu stałego lub tymczasowego.
Numer: 74/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plWafel, w typie Border Collie, miał dom. Zawieźliśmy go aż do Myszkowa, za Częstochową.

I chociaż wiadomości z jego domu były pomyślne, to po 2 miesiącach od adopcji, z powodów rodzinno-zawodowych właściciele zdecydowali się oddać psiaka… Przyjedzie do nas w piątek 12 stycznia 2018.

To pies w typie rasy Border Collie. Dobrze się zachowuje w domu. Jest cichy, nie niszczy. Na spacerze podąża za człowiekiem i przybiega na zawołanie. Jest przyjazny do ludzi i zwierząt. Idealny dla osób o średniej aktywności. Łatwy w pielęgnacji.

I do tego jest śliczny.

 

This post is available in: plpolski enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------