Toro – niewidzący pies do pokochania – ma już dom. Wszystkiego najlepszego ! Dziękujemy !

Imię: Toro – niewidzący pies do pokochania – ma już dom. Wszystkiego najlepszego ! Dziękujemy !
Numer: 110/2018
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZabraliśmy go ze schroniska, gdzie kalekiemu psu jest wyjątkowo źle, dramatycznie źle…

Toro już zadomowił się w hoteliku. To cudny pies, wesoły, zdrowy, cieszący się życiem i kochający ludzi. Za odrobinę czułości pokocha bez reszty. Czy ktoś jego pokocha?

Był już u okulisty i jest niewielka szansa, że uda się przywrócić mu wzrok. Okaże się to po badaniu, przed którym sprawdzimy mu stan serduszka.

Ale nawet jeśli szansy na widzenie nie będzie to ten pies da dużo radości komuś kto go pokocha. I nie należy się bać opieki nad psem niewidomym. Funkcjonuje tak jak widzący, tylko kocha jeszcze bardziej.

This post is available in: plpolski

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych 🙂 Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------