Toni miał właścicieli, ale urodziło się dziecko i wynikły problemy. Ma już nowy domek w okolicach Warszawy. Wszystkiego dobrego!!!

Imię: Toni miał właścicieli, ale urodziło się dziecko i wynikły problemy. Ma już nowy domek w okolicach Warszawy. Wszystkiego dobrego!!!
Numer: 35/2017
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plToni musi znaleźć nowy dom. Jego właściciel napisał: „Nie chcemy go oddawać do schroniska, tylko prosimy o pomoc w znalezieniu mu opiekuna, który go pokocha i jesteśmy pewni, że odwdzięczy się tym samym. Prosimy o pomoc.”

Toni jest już w hoteliku i zachowuje się w stadzie bardzo dobrze. Jest trochę nieśmiały na początku.

Toni szuka domu.

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------