Tolek to nieduży psiak, o którego przeszłości niewiele wiemy. Kilka miesięcy koczował pod blokiem na osiedlu w Przasnyszu.

Imię: Tolek to nieduży psiak, o którego przeszłości niewiele wiemy. Kilka miesięcy koczował pod blokiem na osiedlu w Przasnyszu.
Numer: 92/2017
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plDlaczego stracił dom? Czy został wyrzucony? Czy się zgubił? Jakie miał życie? Tego się nie dowiemy, niestety nie powie nam. Gdy zimno i głód  zaczęły dokuczać mu coraz bardziej, a w dodatku groziło mu jedno z najgorszych schronisk w Polsce, wolontariuszka zgłosiła go do Fundacji. Uchroniliśmy Tolka przed schroniskiem i zabraliśmy pod opiekę. Okazał się super psiakiem, który da się lubić. Cieszymy się, że mogliśmy mu pomóc.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------