Tolek to nieduży psiak, który przyjechał do nas z Przasnysza.

Imię: Tolek to nieduży psiak, który przyjechał do nas z Przasnysza.
Numer: 92/2017
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plDlaczego stracił dom? Czy został wyrzucony? Czy się zgubił? Jakie miał życie? Tego się nie dowiemy, niestety nie powie nam. Gdy zimno i głód  zaczęły dokuczać mu coraz bardziej, a w dodatku groziło mu jedno z najgorszych schronisk w Polsce, wolontariuszka zgłosiła go do Fundacji.

Uchroniliśmy Tolka przed schroniskiem i zabraliśmy pod opiekę. Okazał się super psiakiem, który da się lubić. Cieszymy się, że mogliśmy mu pomóc.

Jest nieduży (ok. 8 kg), zdrowy, energetyczny, kocha spacery. Najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem, gdzie będzie nie tylko członkiem rodziny, ale małym obrońcą o wielkim sercu.

Teraz szukamy dla niego domu. Tel. 503069502

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------