Supeł i Mela – dwa szczeniaki, które urodziły się w kurniku już są bezpieczne i zadbane. Supełek ma już dom, a Mela wciąż czeka.

Imię: Supeł i Mela – dwa szczeniaki, które urodziły się w kurniku już są bezpieczne i zadbane. Supełek ma już dom, a Mela wciąż czeka.
Numer: 25, 26/2018
Płeć: pies, sunia
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plSunia urodziła kilka małych, ale część zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy wolontariuszka dotarła do rodzinki były już tylko dwa: Supełek i Mela. Dla suczki udało się znaleźć dom, a szczeniaki przyjechały pod opiekę Fundacji.

Supełek przebywa w domu tymczasowym, w Warszawie, na Ochocie. Eliza – 503030049

Mela, która musiała przejść amputację oka też przebywa w domu tymczasowym – 503069502

Szczeniaki są cudowne, mają niecałe 5 miesięcy i czekają na domki.

This post is available in: plpolski

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------