Stefek – dojrzały, zabrany ze schroniska, gdzie było mu bardzo źle.

Imię: Stefek – dojrzały, zabrany ze schroniska, gdzie było mu bardzo źle.
Numer: 80/2017
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plGdy właściciel schroniska zadzwonił i poprosił o miejsce dla pieska, który nie radził sobie w trudnych, schroniskowych warunkach, przyjęliśmy go. Starszy, niedowidzący, za delikatny na surowe warunki w jakich się znalazł – nie mógł się spotkać z odmową.

I tak, ten delikatny psiak, który dużo przeszedł i czuje wielki respekt do ludzi, znalazł się wśród fundacyjnych podopiecznych. W kameralnym hoteliku radzi sobie dobrze i nie sprawia kłopotów. Przeszedł badania u kardiologa,  jeszcze czeka go wizyta u stomatologa i okulisty.

Czeka na domek u kogoś, kto go pokocha, chociaż nie jest już szczeniakiem…

tel. do tymczasowej opiekunki Ewy – 608504380 lub 503069502

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------