Śliniak ze schroniska

Imię: Śliniak ze schroniska
Numer: 64/2015
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plŚliniak, to pies który w schronisku był od zawsze, nawet jego numer identyfikacyjny nie zawierał roku, w którym przybył – wtedy jeszcze nie prowadzono dokładnej ewidencji. Było to przed 2004 r. Przybył do schroniska jako mały,ślicznym szczeniak. Miał tylko jedną wadę ślinił się niemiłosiernie, co było spowodowany brakiem części (ok. ¾) języka. Nie wiemy co było przyczyną tego strasznego kalectwa. Być może miał jakiś wypadek. Język został obcięty chirurgicznie na co wskazuje jego kształt.

Pies nauczył się jeść rozmoczoną karmę, pić i tak funkcjonował przez lata, coraz bardziej „niewidoczny” dla adoptujących. Aż w końcu, w 2014 wolontariusz Fundacji na rzecz zwierząt „Przytul Psa” zabrał go ze schroniska i umieścił w hotelu, gdzie jego życie nabrało większego sensu.

Obecnie Śliniak jest już starszym psem. Zaczyna chorować. Mamy nadzieję, że jednak znajdzie swój Dom do końca życia, a Fundacja obiecuje wsparcie w utrzymaniu i leczeniu aby tylko ten biedny pies zaznał smaku prawdziwego życia i miłości na jaką zasługuje w pełni.

Pozostaje czekać…

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------