Śliniak ze schroniska

Imię: Śliniak ze schroniska
Numer: 64/2015
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plŚliniak, to pies który w schronisku był od zawsze, nawet jego numer identyfikacyjny nie zawierał roku, w którym przybył – wtedy jeszcze nie prowadzono dokładnej ewidencji. Było to przed 2004 r. Przybył do schroniska jako mały,ślicznym szczeniak. Miał tylko jedną wadę ślinił się niemiłosiernie, co było spowodowany brakiem części (ok. ¾) języka. Nie wiemy co było przyczyną tego strasznego kalectwa. Być może miał jakiś wypadek. Język został obcięty chirurgicznie na co wskazuje jego kształt.

Pies nauczył się jeść rozmoczoną karmę, pić i tak funkcjonował przez lata, coraz bardziej „niewidoczny” dla adoptujących. Aż w końcu, w 2014 wolontariusz Fundacji na rzecz zwierząt „Przytul Psa” zabrał go ze schroniska i umieścił w hotelu, gdzie jego życie nabrało większego sensu.

Obecnie Śliniak jest już starszym psem. Zaczyna chorować. Mamy nadzieję, że jednak znajdzie swój Dom do końca życia, a Fundacja obiecuje wsparcie w utrzymaniu i leczeniu aby tylko ten biedny pies zaznał smaku prawdziwego życia i miłości na jaką zasługuje w pełni.

Pozostaje czekać…

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------