Śliniak ze schroniska

Imię: Śliniak ze schroniska
Numer: 64/2015
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plŚliniak, to pies który w schronisku był od zawsze, nawet jego numer identyfikacyjny nie zawierał roku, w którym przybył – wtedy jeszcze nie prowadzono dokładnej ewidencji. Było to przed 2004 r. Przybył do schroniska jako mały,ślicznym szczeniak. Miał tylko jedną wadę ślinił się niemiłosiernie, co było spowodowany brakiem części (ok. ¾) języka. Nie wiemy co było przyczyną tego strasznego kalectwa. Być może miał jakiś wypadek. Język został obcięty chirurgicznie na co wskazuje jego kształt.

Pies nauczył się jeść rozmoczoną karmę, pić i tak funkcjonował przez lata, coraz bardziej „niewidoczny” dla adoptujących. Aż w końcu, w 2014 wolontariusz Fundacji na rzecz zwierząt „Przytul Psa” zabrał go ze schroniska i umieścił w hotelu, gdzie jego życie nabrało większego sensu.

Obecnie Śliniak jest już starszym psem. Zaczyna chorować. Mamy nadzieję, że jednak znajdzie swój Dom do końca życia, a Fundacja obiecuje wsparcie w utrzymaniu i leczeniu aby tylko ten biedny pies zaznał smaku prawdziwego życia i miłości na jaką zasługuje w pełni.

Pozostaje czekać…

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------