Sepia pojechała do nowego domu 7 lipca 2017 r. Wszystkiego najlepszego dla nowych Opiekunów i Norberta, dzięki któremu, w domu tymczasowy, pierwszy raz poznała co znaczy ciepło domowego ogniska.

Imię: Sepia pojechała do nowego domu 7 lipca 2017 r. Wszystkiego najlepszego dla nowych Opiekunów i Norberta, dzięki któremu, w domu tymczasowy, pierwszy raz poznała co znaczy ciepło domowego ogniska.
Numer:
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plSepia przyjechała do nas z daleka, gdy po śmierci właścicielki pozostało 60 psów. Wszystkie znalazły pomoc dzięki wolontariuszom.

Sepia to przemiła suczka, łagodna i przyjazna zarówno do ludzi jak i do zwierząt. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem (który uwielbia – trudno ją zawołać z powrotem do środka) jak i w mieszkaniu w bloku.

Ładnie chodzi na smyczy, jest nauczona czystości, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------