Sepia pojechała do nowego domu 7 lipca 2017 r. Wszystkiego najlepszego dla nowych Opiekunów i Norberta, dzięki któremu, w domu tymczasowy, pierwszy raz poznała co znaczy ciepło domowego ogniska.

Imię: Sepia pojechała do nowego domu 7 lipca 2017 r. Wszystkiego najlepszego dla nowych Opiekunów i Norberta, dzięki któremu, w domu tymczasowy, pierwszy raz poznała co znaczy ciepło domowego ogniska.
Numer:
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plSepia przyjechała do nas z daleka, gdy po śmierci właścicielki pozostało 60 psów. Wszystkie znalazły pomoc dzięki wolontariuszom.

Sepia to przemiła suczka, łagodna i przyjazna zarówno do ludzi jak i do zwierząt. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem (który uwielbia – trudno ją zawołać z powrotem do środka) jak i w mieszkaniu w bloku.

Ładnie chodzi na smyczy, jest nauczona czystości, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

This post is available in: plpolski

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------