Sawa i szczeniaki przyjechały do nas ze strasznych warunków. Wszystkie psiaki mają domy! Gorąco pozdrawiamy nowych Opiekunów i życzymy wszystkiego dobrego !

Imię: Sawa i szczeniaki przyjechały do nas ze strasznych warunków. Wszystkie psiaki mają domy! Gorąco pozdrawiamy nowych Opiekunów i życzymy wszystkiego dobrego !
Numer: 100, 101, 102, 103, 104, 105
Płeć: pies, sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plSawa urodziła na śmietniku, ale dzielnie dbała o maluszki. Gdy wolontariusze zauważyli rodzinkę zgłosili ja do Fundacji i przyjęliśmy pieski bez wahania. Po krótkim pobycie w klinice sunia i maluchy przeprowadziły się do  hoteliku. Gdy szczeniaki stały się samodzielne błyskawicznie znalazły domy, gdyż ich uroda przyciągała chętnych. Każdy piesek był inny.

Sawa jest malutka i śliczna. Poniżej zdjęcia suni, maluchów i jedno pokazujące jak było.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------