Retro, ku naszej ogromnej radości, został odebrany przez Właścicieli, którzy przyjechali po niego aż z Warmii. Życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego!

Imię: Retro, ku naszej ogromnej radości, został odebrany przez Właścicieli, którzy przyjechali po niego aż z Warmii. Życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego!
Numer: 04/2017
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: odebrane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZabraliśmy go ze schroniska, gdy poważnie zachorował i jego dni, pełne cierpienia, były policzone…

Dzięki wysiłkom lekarzy stanął na nogi, a funkcje życiowe zostały przywrócone. Obecnie w kameralnym hoteliku odzyskał radość życia, wśród życzliwych ludzi i radosnych psów. Jest już czysty, wykąpany i piękny.

Dajemy mu godne życie, ale mamy nadzieję, że hotelik to nie ostatnie jego miejsce, że zazna smaku prawdziwego Domu. Prosimy o pomoc Was i wsparcie dla tego biednego psa.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------