Retro, ku naszej ogromnej radości, został odebrany przez Właścicieli, którzy przyjechali po niego aż z Warmii. Życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego!

Imię: Retro, ku naszej ogromnej radości, został odebrany przez Właścicieli, którzy przyjechali po niego aż z Warmii. Życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego!
Numer: 04/2017
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: odebrane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZabraliśmy go ze schroniska, gdy poważnie zachorował i jego dni, pełne cierpienia, były policzone…

Dzięki wysiłkom lekarzy stanął na nogi, a funkcje życiowe zostały przywrócone. Obecnie w kameralnym hoteliku odzyskał radość życia, wśród życzliwych ludzi i radosnych psów. Jest już czysty, wykąpany i piękny.

Dajemy mu godne życie, ale mamy nadzieję, że hotelik to nie ostatnie jego miejsce, że zazna smaku prawdziwego Domu. Prosimy o pomoc Was i wsparcie dla tego biednego psa.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------