Reks w typie owczarka niemieckiego. Daliśmy mu kawał dobrego życia po koszmarze, jaki był jego udziałem. Niestety już go nie ma wśród nas.

Imię: Reks w typie owczarka niemieckiego. Daliśmy mu kawał dobrego życia po koszmarze, jaki był jego udziałem. Niestety już go nie ma wśród nas.
Numer: 63/2016
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plNie wiadomo jakie miał szczenięce lata, ale jak już dojrzał trafił na łańcuch i mieszkał bez budy, w strasznych warunkach – można rzec na śmietniku. Często brakowało wody, a jedzenie stanowił suchy chleb.

Zainteresowała się jego losem wolontariuszka i zgłosiła do Fundacji. Zdjęcia pokazywały tragiczny obraz jego życia. Postanowiliśmy mu pomóc. Właścicielka zgodziła się na zabranie Reksa i to był najlepszy chyba dzień w jego życiu. Trafił do hoteliku, gdzie dostał własną budę i przestrzeń życiową, odpowiednią karmę i tak konieczne leczenie.

Okazało się, że ma guz  przy odbycie,  z którego powodu z pewnością bardzo cierpiał. Już jest po operacji. Mamy nadzieję, że przed nim już same radosne dni. Zasługuje na to.

Na zdjęciach pokazujemy jak było.

 

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------