Raksa i jej maluchy: dwaj chłopcy (Bury, Mały) i 3 dziewuszki (Kulka, Pola, Misia) mają domy. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Imię: Raksa i jej maluchy: dwaj chłopcy (Bury, Mały) i 3 dziewuszki (Kulka, Pola, Misia) mają domy. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego!
Numer: 29, 30, 31, 32, 33, 34/2016
Płeć: pies, sunia
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plRaksa i pięć szczeniaczków – dwaj chłopcy (Bury, Mały) i 3 dziewuszki (Kulka, Pola, Misia). Mama i wszystkie maluchy mają domy stałe.

Raksa miała dom tymczasowy i pozostała w  nim długo. W lutym 2018 r. tymczasowi właściciele podpisali umowę adopcyjną. Jesteśmy przeszczęśliwi. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Pola pojechała do domu 12 maja 2016 r. na Bielany , Misia zostanie w domu tymczasowym u Pani Bernardetty w Warszawie.

Raksa urodziła w opustoszałej szopie. Dzięki pani Magdzie rodzinka miała co jeść, ale nie mogła tu pozostać. Gdy szczeniaki zaczęły wychodzić z ukrycia zrobiło się niebezpiecznie. Znalazły przystań w naszej Fundacji. Trafiły do kliniki, a po podstawowych zabiegach weterynaryjnych pojechały do domów tymczasowych.

Najmniejsza sunia prosto z kliniki pojechała do domu stałego. Potem dom znalazł beżowy Bury i wreszcie Mały, którego przygarnięto razem z sunią Axą. Wszystkiego dobrego !

Dziękujemy pan Magdzie i jej rodzinie za pomoc dla psiaków. Dziękujemy tymczasowym Opiekunom i pani Joannie za przygarnięcie Kulki.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------