Nowi podopieczni Bolek i Lolek – dwa szczeniaki podobne do terierków szukają domów.

Imię: Nowi podopieczni Bolek i Lolek – dwa szczeniaki podobne do terierków szukają domów.
Numer: 18, 19/2018
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPieski pochodzą ze wsi położonej w woj lubelskim. Urodziły się u ponad 80 kobiety. Sąsiadka proponowała kobiecie, że potopi szczenięta. Kobieta pomimo swojej trudnej sytuacji nie pozwoliła tego zrobić i opiekowała się nimi w jaki sposób potrafiła i jak pozwalały jej możliwości. Gdy na sąsiednim podwórku wolno chodzące psy zagryzły psa na łańcuchu, kobieta zaczęła je zamykać w takiej małej klatce na króliki. Szczeniąt było 6 (dwa znalazły domy, dwa dom tymczasowy). Dwa zostały objęte opieką naszej Fundacji i przebywają obecnie w domu tymczasowym w Ząbkach.

Pieski zostały odrobaczone, zaczipowane i zaszczepione. Mają około 10 tygodni i będą średnimi psami gdy dorosną. Kontakt w sprawie dodatkowych informacji i adopcji – Katarzyna 512 341 481

This post is available in: plpolski

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------