Milka – suczka do adopcji

Imię: Milka – suczka do adopcji
Numer: 96/2018
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMilka to jedna z 14 psów, które pozostały po śmierci właścicielki.

Słynna jest ze swojego hollywoodzkiego uśmiechu, nad którym na pewno można jeszcze trochę popracować 😉 Milka sama nie wie, czego chce, niby chce przyjść się poprzytulać i dać się wygłaskać, ale w ostatniej chwili potrafi zrobić manewr zawracania i tak kilka razy. Kobieta zmienną jest… Lubi się bawić, nie wykazywała nigdy oznak agresji. Natomiast bardzo boi się burzy i w panice szuka wtedy schronienia w domu. Jest mała i trochę niepoważnie była traktowana przez rodzeństwo, dlatego na pewno dom pełny miłości i zainteresowania jej towarzystwem będzie spełnieniem jej marzeń. Nigdy nie chodziła na smyczy, Dobrze czuje się zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie.

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------