Łatka vel Lusi – urocze, kolorowe stworzenie.

Imię: Łatka vel Lusi – urocze, kolorowe stworzenie.
Numer: 95/2018
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plJest jedną z 14 psów, które pozostały po śmierci właścicielki.

Łatka to taka psia matka polka. Kiedy jedna z suczek zaraz po urodzeniu szczeniąt odeszła do psiego raju, ona dzielnie zajmowała się wszystkimi maluchami, dopuszczając do nich jedynie kogoś, kto mógł zaoferować jej adoptowanym maleństwom coś pożywnego do jedzenia. Lubi strofować towarzystwo, jednak sama bardzo boi się burzy, wystarczy, że wyczuje zbliżającą się, panicznie szuka schronienia. Jest przyjacielska, bardzo wdzięcznie okazuje radość na widok swojej Pani/Pana. Dobrze czuje się zarówno w mieszkaniu, jak i ogrodzie.

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------