Łatek/Kuba

Imię: Łatek/Kuba
Numer: 12/2015
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!
Kontakt: 503 069 502 lub fundacja@przytulpsa.pl

Błąkał się po Nowym Mieście nad Pilicą jak wiele innych psów w tym mieście. Lepsze to niż schwytanie przez hycla i wywózka do schroniska umieralni. Dokarmiany dawał sobie radę, ale zdarzyło się nieszczęście.Pewnego dnia osoba dokarmiająca zobaczyła go z krwawiącą łapą. Zadzwoniła do fundacji i zgodziliśmy się na przyjęcie pieska do kliniki. Mieliśmy plan aby go po wyleczeniu wypuścić, gdyż podejrzewaliśmy potrącenie przez samochód.

Okazało się, że pies został postrzelony. Dosięgły go trzy kule. Jedna zgruchotała mu palec od przedniej nogi, druga utkwiła w skroni, ale trzecia zrobiła największe spustoszenie. Uszkodziła splot barkowy powodując niedowład przedniej łapy. Być może nerwy się zregenerują, być może Łatek zostanie kaleką i będzie musiał nauczyć się żyć z trzema nogami.

Prosimy o wsparcie dla Łatka. To uroczy, ciężko doświadczony przez los pies, któremu ludzie zgotowali bezdomność i cierpienie.

Obecnie w hoteliku leczymy jego rany fizyczne i psychiczne. Chcemy aby uwierzył, że człowiek  jest dobry i godny zaufania.

This post is available in: plpolski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------