Jello został zabrany ze schroniska. Nareszcie został pokochany. Pojechał do domu w Kielcach. Życzymy wszystkiego dobrego! Trzymamy kciuki za tę szczęśliwą adopcję.

Imię: Jello został zabrany ze schroniska. Nareszcie został pokochany. Pojechał do domu w Kielcach. Życzymy wszystkiego dobrego! Trzymamy kciuki za tę szczęśliwą adopcję.
Numer: 66/2014
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzeszedł dużą przemianę, chociaż lęki i nieufność do obcych pozostała. Woli zachowywać dystans. Ale zmiany nadal następują i mamy nadzieję, że wkrótce będzie gotowy do adopcji.

Czeka na człowieka, który poświęci mu czas, będzie tolerancyjny, wytrwały i pełen ciepła, którego Jello tak potrzebuje, a w swoich szczenięcych miesiącach zupełnie nie otrzymał. Nauczono go tylko się bać.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------