Herman to owczarek, który ma za sobą tragiczną przeszłość.

Imię: Herman to owczarek, który ma za sobą tragiczną przeszłość.
Numer: 16/2019
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: duża
Rasa: owczarek niemiecki
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plNie wiemy co było wcześniej, ale gdy go zgłoszono do Fundacji przebywał w schronisku. Miał wybite oko, połamane nogi, a w placówce zafundowano mu jedynie kastrację…
Na leczenie nóg, które dawały mu ogromny ból nie mógł liczyć.
Na szczęście dostrzegli go wolontariusze. Zgłosili i natychmiast trafił do dobrej kliniki. Tu otrzymał pomoc. Obecnie przebywa w kameralnym hoteliku.
Ma za sobą dwie operacje, obu nóg i długą rehabilitację. Może się poruszać bez problemu, a przede wszystkim nie odczuwa bólu.
Jest cudownym, radosnym, przyjaznym psem i bardzo czeka na dom, który wynagrodzi mu całe zło, którego w życiu zaznał.
Tel. 503069502

This post is available in: plpolski

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych 🙂 Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------