Hektor spod Lublina

Imię: Hektor spod Lublina
Numer: 60/2015
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZauważono go przy ruchliwej szosie, w rowie. Nie wiadomo jak długo tam był. Leżał słaby, podniesiony ledwo stanął na nogi. Miał na nich pozostałości sznurka, z którego się prawdopodobnie oswobodził. Nie protestował gdy zaproszono go do samochodu – z pokorą przyjmował pomoc. 

Na prośbę wolontariuszki przyjęliśmy go do kliniki, gdzie przeszedł badania i leczenie babeszjozy. Gdyby pozostał w rowie i  nie otrzymał pomocy, już by go nie było…

Lekarz wskazał, że zniekształcone nogi psiaka są wynikiem częstego wiązania… Nie wiadomo po co, nie wiadomo dlaczego. Niestety Hektor nie opowie nam o swoich przejściach. 

Obecnie Hektor przebywa w kameralnym hoteliku, gdzie dał się poznać jako przemiły psiak. Ma ciepło, pełny brzuszek oraz dużo czułości. 

Chcemy mu wynagrodzić smutną przeszłość, wyleczyć jego rany fizyczne i psychiczne oraz znaleźć wymarzony domek do końca życia.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------