Hektor spod Lublina

Imię: Hektor spod Lublina
Numer: 60/2015
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!
Kontakt: 503 069 502 lub fundacja@przytulpsa.pl

Zauważono go przy ruchliwej szosie, w rowie. Nie wiadomo jak długo tam był. Leżał słaby, podniesiony ledwo stanął na nogi. Miał na nich pozostałości sznurka, z którego się prawdopodobnie oswobodził. Nie protestował gdy zaproszono go do samochodu – z pokorą przyjmował pomoc. 

Na prośbę wolontariuszki przyjęliśmy go do kliniki, gdzie przeszedł badania i leczenie babeszjozy. Gdyby pozostał w rowie i  nie otrzymał pomocy, już by go nie było…

Lekarz wskazał, że zniekształcone nogi psiaka są wynikiem częstego wiązania… Nie wiadomo po co, nie wiadomo dlaczego. Niestety Hektor nie opowie nam o swoich przejściach. 

Obecnie Hektor przebywa w kameralnym hoteliku, gdzie dał się poznać jako przemiły psiak. Ma ciepło, pełny brzuszek oraz dużo czułości. 

Chcemy mu wynagrodzić smutną przeszłość, wyleczyć jego rany fizyczne i psychiczne oraz znaleźć wymarzony domek do końca życia.

 

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------