Hektor spod Lublina

Imię: Hektor spod Lublina
Numer: 60/2015
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZauważono go przy ruchliwej szosie, w rowie. Nie wiadomo jak długo tam był. Leżał słaby, podniesiony ledwo stanął na nogi. Miał na nich pozostałości sznurka, z którego się prawdopodobnie oswobodził. Nie protestował gdy zaproszono go do samochodu – z pokorą przyjmował pomoc. 

Na prośbę wolontariuszki przyjęliśmy go do kliniki, gdzie przeszedł badania i leczenie babeszjozy. Gdyby pozostał w rowie i  nie otrzymał pomocy, już by go nie było…

Lekarz wskazał, że zniekształcone nogi psiaka są wynikiem częstego wiązania… Nie wiadomo po co, nie wiadomo dlaczego. Niestety Hektor nie opowie nam o swoich przejściach. 

Obecnie Hektor przebywa w kameralnym hoteliku, gdzie dał się poznać jako przemiły psiak. Ma ciepło, pełny brzuszek oraz dużo czułości. 

Chcemy mu wynagrodzić smutną przeszłość, wyleczyć jego rany fizyczne i psychiczne oraz znaleźć wymarzony domek do końca życia.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------