Filip to uroczy psiak, a mimo to na dom czekał aż rok. Wiedział na co czeka. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości z przebywania razem.

Imię: Filip to uroczy psiak, a mimo to na dom czekał aż rok. Wiedział na co czeka. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości z przebywania razem.
Numer: 90/2016
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMiał marne szanse w schronisku. Dopadła go choroba. Wyłysiał, schudł, był cierpiący i słaby. W takim stanie zobaczyła go wolontariuszka i zgłosiła do fundacji. Zabraliśmy go do kliniki. Po leczeniu, kąpielach i troskliwej opiece lekarzy wreszcie opuścił lecznicę i przeprowadził się do hoteliku. Tu, wśród kolegów i koleżanek, szybko odzyskał radość życia.

To przemiły, młody, średniej wielkości psiak.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------