Filip to uroczy psiak, a mimo to na dom czekał aż rok. Wiedział na co czeka. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości z przebywania razem.

Imię: Filip to uroczy psiak, a mimo to na dom czekał aż rok. Wiedział na co czeka. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości z przebywania razem.
Numer: 90/2016
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMiał marne szanse w schronisku. Dopadła go choroba. Wyłysiał, schudł, był cierpiący i słaby. W takim stanie zobaczyła go wolontariuszka i zgłosiła do fundacji. Zabraliśmy go do kliniki. Po leczeniu, kąpielach i troskliwej opiece lekarzy wreszcie opuścił lecznicę i przeprowadził się do hoteliku. Tu, wśród kolegów i koleżanek, szybko odzyskał radość życia.

To przemiły, młody, średniej wielkości psiak.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------