Czupurek prosi o dom na ostatnie lata, ma już za sobą ponad 10 lat życia.

Imię: Czupurek prosi o dom na ostatnie lata, ma już za sobą ponad 10 lat życia.
Numer: 94/2016
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plJakie ono było to było, ale jeśli przeżył tyle lat, to chyba nie było najgorsze. Niestety pewnego dnia jego pan zginął w wypadku komunikacyjnym. Piesek pozostał sam i smutny błąkał się po wsi. Mieszkańcy nie mogli patrzeć jak przemykał pomiędzy pędzącymi samochodami na ruchliwej szosie. Zgłosili sprawę do Fundacji.

Zabraliśmy pieska do domowego hoteliku. Ma ciepło, wspaniałą opiekę i otrzymał pomoc weterynaryjną, gdyż bardzo tego potrzebował. Dogaduje się ze sforą i wiedzie spokojne życie w hoteliku. Potrzebuje domu, w którym będzie jedynym, najważniejszym, kochanym pupilem.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------