Honda, Mazda, Opel, Toyotka – dziewięciotygodniowe szczeniaki mają domy. Wszystkiego najlepszego !!!

Imię: Honda, Mazda, Opel, Toyotka – dziewięciotygodniowe szczeniaki mają domy. Wszystkiego najlepszego !!!
Numer: 10, 11, 12, 13/2018
Płeć: pies, sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plHonda, Mazda, Opel i Toyotka są już w nowych domach. Dziekujemy nowym Opiekunom za serce dla naszych podopiecznych. Życzymy dużo radości i pociechy z maluchów.

 


Szukamy domów dla czterech 9-tygodniowych szczeniaków – trzech suczek i jednego pieska. Będą nieduże, obecnie przebywają w domu tymczasowym niedaleko Piaseczna.

Cztery urocze kundelki – najwierniejsze i najmądrzejsze. Są już po wizycie u lekarza i podstawowych zabiegach weterynaryjnych. Wszystkie zdrowe, a w domu tymczasowym odzyskały radość życia. Bawią się, cieszą dobrym  jedzonkiem i ciepłym kątem. Potrzebują bezpiecznych, kochających domów. Zadzwoń – 503 069 502

This post is available in: plpolski

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------