Carlos wypłakał sobie lepszy los, zamienił schroniskowe kraty na bezpieczny hotelik, a teraz ma już dom ! Wszystkiego najlepszego !.

Imię: Carlos wypłakał sobie lepszy los, zamienił schroniskowe kraty na bezpieczny hotelik, a teraz ma już dom ! Wszystkiego najlepszego !.
Numer: 111/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZauważyły go wolontariuszki podczas pobytu w schronisku i nie mogły zapomnieć. Jego płacz zza schroniskowych krat pozostał w pamięci i bardzo chciały mu pomóc.

Zgodziliśmy się przyjąć Carlosa. Już nie płacze. Przebywa w domowym hoteliku i w komfortowych warunkach czeka na nowy dom. Idealny dom dla niego to mieszkanie w bloku, gdzie z pewnością odnajdzie się znakomicie. Niestety jeśli chodzi o ogród to Carlos przechodzi przez każde ogrodzenie…

Trzeba przyznać, że Carlos wziął życie w swoje łapy, no może gardło…

Cudny i bardzo mądry kudłacz.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------