Carlos wypłakał sobie lepszy los, zamienił schroniskowe kraty na bezpieczny hotelik, a teraz ma już dom ! Wszystkiego najlepszego !.

Imię: Carlos wypłakał sobie lepszy los, zamienił schroniskowe kraty na bezpieczny hotelik, a teraz ma już dom ! Wszystkiego najlepszego !.
Numer: 111/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plZauważyły go wolontariuszki podczas pobytu w schronisku i nie mogły zapomnieć. Jego płacz zza schroniskowych krat pozostał w pamięci i bardzo chciały mu pomóc.

Zgodziliśmy się przyjąć Carlosa. Już nie płacze. Przebywa w domowym hoteliku i w komfortowych warunkach czeka na nowy dom. Idealny dom dla niego to mieszkanie w bloku, gdzie z pewnością odnajdzie się znakomicie. Niestety jeśli chodzi o ogród to Carlos przechodzi przez każde ogrodzenie…

Trzeba przyznać, że Carlos wziął życie w swoje łapy, no może gardło…

Cudny i bardzo mądry kudłacz.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------