Bunia i Gabi ze schroniska… już nie zobaczą krat. Czekają na domy w godnych warunkach.

Imię: Bunia i Gabi ze schroniska… już nie zobaczą krat. Czekają na domy w godnych warunkach.
Numer: 65, 66/2017
Płeć: sunia
Wiek: starszy
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plTrafiły do schroniska jako młode psiaki. I tak zostały na długie lata. Zmieniały tylko schroniska na coraz gorsze… Żadnych spacerów, żadnych czułości, ani przysmaków, tylko dzień w dzień schroniskowe kraty i nędzne ochłapy.

Bunia i Gabi nie były w jednym boksie, nie znały się, ale doświadczały takich samych krzywd. Łączy je  jeszcze to, że obie zostały zauważone przez wolontariuszkę, która bardzo prosiła o przyjęcie do Fundacji. Dwa miesiące czekały na naszą decyzję. Wciąż przepełnienie, brak miejsca, brak funduszy, a jednocześnie ogromna chęć ratowania tych nieszczęśliwych istot, którym życie się nie udało.

W  końcu ten dzień nastąpił. 28 sierpnia sunie przyjechały do kliniki. Obecnie mieszkają w hoteliku koło Piaseczna. Mają się dobrze. Są coraz bardziej ufne i radosne. Daliśmy im drugie życie. Mamy nadzieję, że zaznają jeszcze smaku prawdziwego domu.

Telefon do tymczasowej Opiekunki w hoteliku – 516034615

Oto Bunia:

A to Gabi:

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------