Bunię i Gabi zabraliśmy ze schroniska do hoteliku. Gabi znalazła dom. Obie ciężko zachorowały. Daliśmy im pół roku dobrego życia w miłości i pod troskliwą opieką.

Imię: Bunię i Gabi zabraliśmy ze schroniska do hoteliku. Gabi znalazła dom. Obie ciężko zachorowały. Daliśmy im pół roku dobrego życia w miłości i pod troskliwą opieką.
Numer: 65, 66/2017
Płeć: sunia
Wiek: starszy
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plTrafiły do schroniska jako młode psiaki. I tak zostały na długie lata. Zmieniały tylko schroniska na coraz gorsze… Żadnych spacerów, żadnych czułości, ani przysmaków, tylko dzień w dzień schroniskowe kraty i nędzne ochłapy.

Bunia i Gabi nie były w jednym boksie, nie znały się, ale doświadczały takich samych krzywd. Łączy je  jeszcze to, że obie zostały zauważone przez wolontariuszkę, która bardzo prosiła o przyjęcie do Fundacji. Dwa miesiące czekały na naszą decyzję. Wciąż przepełnienie, brak miejsca, brak funduszy, a jednocześnie ogromna chęć ratowania tych nieszczęśliwych istot, którym życie się nie udało.

W  końcu ten dzień nastąpił. 28 sierpnia sunie przyjechały do kliniki. Obecnie mieszkają w hoteliku koło Piaseczna. Mają się dobrze. Są coraz bardziej ufne i radosne. Daliśmy im drugie życie. Mamy nadzieję, że zaznają jeszcze smaku prawdziwego domu.

Oto Bunia:

A to Gabi:

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------