Dzięki odpisom 1% podatku mogliśmy uratować wiele psich (i kocich) istnień… I tylko z Waszą pomocą będziemy mogli robić to dalej!

Codziennie otrzymujemy apele o pomoc, prośby o przyjęcie pod opiekę piesków ze schronisk-umieralni, z wypadków, ze strasznych warunków, trudnych i tragicznych historii nie sposób zliczyć. Robimy co możemy, najchętniej pomoglibyśmy wszystkim, ale nie jesteśmy w stanie… Z Waszą pomocą będziemy mogli zrobić o wiele więcej dla naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego prosimy – pamiętajcie o nas wypełniając swój PIT. Więcej o naszej działalności można przeczytać na naszej stronie internetowej.

KRS: 0000319418

Nasza Fundacja współpracuje z trzema instytucjami w zakresie udostępniania programu do rozliczania zeznań rocznych, za pośrednictwem których można przekazać 1% podatku dla naszych podopiecznych. Korzystając z poniższych rozwiązań (klikając w link) przekażą Państwo 1% podatku na rzecz Fundacji na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”.

Program TaxMachine

Darmowy dedykowany program PITy 2017/2018 TaxMachine.

Program PITy TaxMachine 2017/2018 - kliknij aby pobrać

Program TaxMachine PITy 2017/2018 zawiera wszystkie PITy roczne, w tym: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-16A, PIT-19A, IFT-1 wraz z wszystkimi obowiązującymi załącznikami, takimi jak np. PIT/O, PIT/D, PIT/B, PIT/ZG, PIT/M, PIT-2K, a także przeznaczone dla ryczałtowców załączniki PIT-28/A i PIT-28/B.

Programem sporządzisz także druki PIT-11, PIT-4R, PIT-8C, PIT-R, PIT-8AR, i PIT-40, możesz wprowadzić dowolną liczbę płatników i pracowników oraz wysyłać e-deklaracje przez internet z podpisem i bez podpisu.

Program ma wbudowaną obsługę wysyłania e-Deklaracji przez Internet. Cały proces wysyłki druku PIT, odebrania i wydruku potwierdzenia (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) odbywa się automatycznie w ramach naszego programu, nie musisz uruchamiać żadnych innych programów zewnętrznych ani formularzy PDF udostępnianych przez Ministerstwo Finansów. Program umożliwia podpisywanie zeznań kwalifikowanym podpisem elektronicznym, ale możesz też wysyłać zeznania bez takiego podpisu jeśli go nie posiadasz (dotyczy osób fizycznych, osoby prawne i inni podatnicy/płatnicy nie będący osobami fizycznymi wysyłają e-deklaracje tylko z podpisem elektronicznym).

Program TaxMachine PITy 2017/2018 sprawdza się doskonale niezależnie od stopnia znajomości zagadnień podatkowych użytkownika. Osoby, które sporządzają jedno lub kilka zeznań raz w roku, często mają problem z doborem odpowiednich druków, załączników, nie wiedzą jak odliczyć ulgi. Dla nich specjalnie przygotowaliśmy Kreator zeznań PIT, który znakomicie ułatwia sporządzenie zeznania, nie trzeba nawet wiedzieć, jakie druki należy sporządzić, program wybiera właściwe zeznania i wypełnia je automatycznie.

Program PiTAX

Rozlicz PIT 2016 z PITax. Wypełnisz u nas PIT-y dla siebie, jak i dla rodziny. Możesz wybrać rozliczenie PIT 2016 online, jak i wypełnione poprzez program PIT 2016 zeznanie wydrukować i zanieść osobiście do urzędu skarbowego. Wypełnienie PIT z PITax.pl jest proste – wystarczy jedynie odpwoiedzieć na parę prostych pytań i mamy wypełniony poprawnie PIT.

PiTAX oferuje program w wersji tradycyjnej oraz online, a także gotowe formularze PIT do wydrukowania.

Program do ściągnięcia na dysk:

Skorzystaj z gotowych formularzy PIT z wpisanym numerem KRS naszej Fundacji wydrukowania i wypełnienia ręcznego (PDF):

PITax.pl

Lub rozliczyć PIT online (bez konieczności ściągania programu na dysk) za pomocą intuicyjnego kreatora:

PITax.pl


Powyższe programy nie umożliwiają swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego. Korzystając z nich deklarujesz chęć przekazania 1% podatku dla Fundacji na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie !

This post is available in: plpolski