Portos i Aramis od tygodnia spały przy ruchliwej szosie. Teraz są bezpieczne, ale musimy zapewnić im opiekę i nowe domy.

Dziś otrzymaliśmy taką wiadomość

„Szanowni Państwo,
Wiem, że macie masę takich zgłoszeń a sezon porzuconych psów w pełni ale piszę z nadzieję, że pomożecie.
Ok. tygodnia temu w Sochocinie k/Płońska(ok. 70km od Warszawy) zostały wyrzucone dwa psy. To zdecydowanie rodzeństwo bo są niemal identyczne. (pies leżący i ten w roślinach to nie ten sam pies )
Śpią przy bardzo ruchliwej ulicy, na trasie na Mazury. Wiem, że są dokarmiane ale też wiem , że są przeganiane. Długo tak nie pociągną.
Gmina ma podpisaną umowę z Chrcynne.
Jestem tu tylko przejazdem i nie mam jak im fizycznie pomóc dlatego piszę do Państwa, a nóż może pomożecie.
Błagam o pomoc. To młode psy, bardzo przyjazne, lgną do człowieka.
Sama nie dam rady im pomóc, a pozostawione tu na pewno zginą albo od łopaty albo pod kołami samochodów.”

Obecnie przebywają już pod opieką naszej fundacji. Choć faktycznie jesteśmy przepełnieni, udało nam się znaleźć dla nich miejsce w jednym z hotelików.

Dziękujemy Pani Małgorzacie za zgłoszenie, odłowienie i przywiezienie psiaków do nas!! Dziękujemy też wszystkim, którzy nam pomagają. Możemy ratować kolejne psiaki, bo wiemy, że można na Was liczyć ! <3

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc psiakom, prosimy o wpłaty na nasze konto (poniżej). Dwa duże psy to spore obciążenie dla fundacji, więc będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę…

Fundacja na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”
ul. Parkowa 5K, Ustanów, 05-540 Zalesie Górne
66 1060 0076 0000 3200 0133 1036

Tytułem: Portos i Aramis

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha